To jsme my

ISOTEP s. r. o. je stavební firma s velkým množstvím zkušeností v oblasti zateplování, oprav a celkových revitalizací panelových a bytových domů a staveb na klíč.

 
Budova firmy

O nás

Naše společnost rozšířila svoje aktivity hlavně proto, že postavit dům z dřevěných panelů DEKPANELu je pro nás něco nového a hlavně radostného.

Od založení firmy v roce 1997 jsme se věnovali stavební činnosti a velkou pozornost jsme kladli na využívání nových technik i technologií v oblasti stavebnictví. V současné době se může firma pochlubit velkým množstvím zkušeností v oblasti zateplování, oprav a celkových revitalizací panelových a bytových domů a staveb na klíč.

  více o nás

273+

domů, staveb
a rekonstrukcí

8+

certifikátů
kvality a díla

23+

letá tradice
v oboru staveb

Mapa

Kontaktujte nás

kontakty

 +420 608 889 670

 drevostavby@isotep.cz

sledujte nás

Tady nás najdete

ISOTEP s.r.o.
Královéhradecká 1089
562 01 Ústí nad Orlicí
Česká republika

 navigovat

Historie

V časové ose se můžete podívat jaký byl vývoj
společnosti v uplynulých letech.

1997

Společnost ISOTEP s. r. o. vznikla v roce 1997. Od založení jsme se věnovali stavební činnosti. Vždy jsme ale hledali nové techniky a techologie v oboru stavebnictví.

2003

Rok 2003 byl pro nás přelomový v tom, že jsme se plně soustředili na zateplení především bytových domů.

2009

V roce 2009 jsme získali cenu Fasáda roku za zateplení panelového domu v České Třebové a postoupili do finále soutěže Vodafone firma roku Pardubického kraje.

2012

Co se nám povedlo v roce 2012? Vedle řady staveb a zateplených domů, tím čím se chlubíme je dokončený a krásný bytový komplex Nová Dukla v klidné lokalitě Ústí nad Orlicí.
Udělali jsme velký krok do sféry sociálních sítí, když jsme si 1. března 2012 zřídili firemní profil na Facebooku.

2015

Uniká vám teplo z domova, nevíte kolik a kudy? Od roku 2015 nabízíme službu snímkování termokamerou. Pouze termokamera je schopna identifikovat problémy úniků tepla z budov. Jako specialisté na rekonstrukce a revitalizace panelových domů vnímáme termosnímky, jako nejrychlejší a nejlepší způsob, jak odhalit možné plýtvání energií.

2018

V současnosti se zabýváme kompletní stavební výrobou. Realizujeme pozemní a průmyslové stavby. Naší specializací je zateplování objektů, čištění a mytí fasád a střech. V oblasti stavby rodinných domů stavíme jak typové domy, tak rodinné domy dle individuálních projektů. Zajišťujeme dodávku typových projektů na stavby rodinných domů od společnosti Náš dům s. r. o.

2019

Rozšířili jsme nabídku prací o provádění zemních prací. Zakoupili jsme bagr 3,5 t, nakladač 5 t, nákladní automobil 18 t s hydraulickou rukou a nákladní automobil 12 t kontejnerový a 10 kontejnerů. Nabízíme provádění zemních prací od kanalizací přes základy domů až po parkoviště a komunikace.

2020

Naše firma se začala zabývat stavbou domů z materiálu DEKPANEL.
V současné době zaměstnáváme cca 40 pracovníků. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni k provádění zateplovacích technologií, zdících technologií, sanačních prací, montáží lešení vč. revize a montáží sádrokartonových systémů.